Dobre Ręce

Stowarzyszenie Dzieciom Będzina

  • Jesteśmy razem... Film dokumentujący działalność Stowarzyszenia "Dobre ręce"

Marsz po zdrowie 2020

rajd7

Stowarzyszenie Dobre Ręce we współpracy ze Stowarzyszeniem Kobiet 18+ zorganizowało w dniu 25.07.2020  doroczny V Rajd Nordic Walking „Marsz na Zdrowie z Wiankiem na Głowie”.

 

 

 

 

Jak każdego roku Grupy Nordicowe z regionu śląskiego, przybyły na teren Gminy Psary, aby przejść wspólnie, pod opieką instruktora, uroczą trasę pośród pól i łąk. Idea rajdu pozostała niezmienna- promowanie regularnego ruchu na świeżym powietrzu, promowanie dbałości o zdrowie, sprawności bez względu na wiek, integracji uczestników, poznawanie zalet wiejskich krajobrazów naturalnych Gminy Psary, czerpanie energii z natury. W tym roku przeszliśmy ponad 8- kilometrową zieloną trasę, bez rywalizacji. W rajdzie wzięło udział 70 osób. Organizacja wydarzenia była możliwa dzięki finansowemu wsparciu gminy Psary oraz bezpłatnemu udostępnieniu pomieszczenia i boiska przez „Klub Sportowy Gminy Psary”.

immanence W rajdzie „Marsz na Zdrowie z Wiankiem na głowie” uczestniczyły  zorganizowane grupy nordic walking: Bobry Walking z Dobieszowic, Stadion Śląski z Chorzowa, SieChodzi z Tarnowskich Gór, Aktywne Kijanki Grodziec, w Pogoni za Duchem z Dąbrowy Górniczej, Seniority z Sosnowca, Optyka KM Szczerba z Czeladzi, Stowarzyszenie Kobiet 18+, Kije w Dobrych Rękach z naszego Stowarzyszenia.

http://www.psary.pl

app conocer gente sada rajd1rajd2aarajd3arajd2arajd3rajd5r1r2r3

rajd6r10 r11 r15 r30

Relacja Koordynatorki rajdu – Grażyny Polasiak

Blog Stowarzyszenia Kobiet 18+

20.07.2020