Dobre Ręce

Stowarzyszenie Dzieciom Będzina

  • Jesteśmy razem... Film dokumentujący działalność Stowarzyszenia "Dobre ręce"

Erasmus+ – Empathy

ematy8
  Zakończyliśmy realizację projektu „Budujemy mosty Empatii” (Building Bridges with Empathy) choć to wcale nie oznacza końca współpracy z partnerami z Polski, Włoch, Bułgarii, Portugalii, Turcji, Litwy, Łotwy, Węgier i Grecji.

Realizacja głównego działania projektu – seminarium – przygotowała nas na kolejne wyzwania organizacyjne. Seminarium było skierowane do osób pracujących z młodzieżą, które chciały podzielić się doświadczeniem i poszerzyć swoją wiedzę. Międzynarodowe spotkania zawsze przynoszą wiele korzyści, zarówno uczestnikom jak i organizacjom pozarządowym, które biorą w nich czynny udział, podnosząc zasięgi i rozpoznawalność oraz wspierając kadrę w zwiększaniu kompetencji. Spotkania mają formę nieformalną i tak też prowadzone są zajęcia – uczymy się poprzez doświadczanie, rozmowy, wymianę dobrych praktyk i narzędzi. Realizujemy cel wspólnie, zawierając długofalowe partnerstwa i wieloletnie przyjaźnie. Otwieramy się na możliwości jakie niesie ze sobą Program Erasmus+.
Zainspiruj się i odwiedź blog projektu oraz nasz kanał na YouTube gdzie udostępniliśmy dla Ciebie kilka chwil z projektowej codzienności.

Seminarium Building Bridges with Empathy przeprowadziliśmy w dniach 6-14 września w Jagniątkowie przy udziale partnerów: CIVIL EDUCATION & TRAINING PLATFORM HELLAS, Inovaciju biuras, INSANCA YASAM DEMOKRATIK TOPLUM DERNEGI, INTERNATIONAL

YOUTH ACTIVITY CENTER BULGARIA, EURO SUD, YOUTH SUPPORT CENTRE, PROATLANTICO – ASSOCIACAO JUVENIL, Magisztrátus Alapítvány, Rigas Society of visually Impaired and Blind „See Me”.
Projekt finansowany z Programu Erasmus+ Unii Europejskiej.
 EMPATHY_POSTERempaty7emapty1empaty3ematy8empaty9c9927f5d-4b1b-4ba0-82bf-fe552491fd3aempaty11
1.03.2022